Multiple Teams · 2018-19 Arrows All League


Spring – Track

1st Team: 800m, 1600m – Kylee Mastin

Long Jump – Jaci Rife

1600m Relay – Kylee Mastin, Katie Rawlins, Mae Mastin, Maliyah Greaves

Pole Vault – Simon Herbert

2nd Team: 300m Hurdles, High Jump – Katie Rawlins

Pole Vault – Sydney Maxwell

100m Hurdles – Mae Mastin

1600m Relay – Mackenzie Pauley, Katie Rawlins, Mae Mastin, Kylee Mastin

800m – Garrett Gammaka

3200m – Ethan Adams

Special Mention: 300m Hurdles – Mae Mastin

3200m Relay – Gena Diller, Emma Kelly, Laine Adams, Mackenzie Pauley

Long Jump – Joe Green

800m – Stephen Mattingly

110m Hurdles – Aaron Moore

300m Hurdles – Brendan Toops

1600m Relay – Stephen Mattingly, Braden Berner, Shane Gray, Daniel Baker

Tennis

1st Team: Jacob Lewis, Scot Sinkhorn, Christian Hunt, Parker Randenburg

Special Mention: Zach Williamson

Sportsmanship: Christian Hunt

Baseball

1st Team: Blais Hale

2nd Team: Davey Berner, Gavin Wasson, Seth Hale

Special Mention: Alec Hall

Sportsmanship: Noah Shepherd

Softball

2nd Team: Bailey Drews

Special Mention: Mackenzie Drews

Sportsmanship: Paige Hale

Winter – Girls Basketball

1st Team: Corinne Thomas, Presley Griffitts

2nd Team: Mae Mastin, Mackenzie Pauley

Special Mention: Macy Berner

Sportsmanship: Terah Harness

Boys Basketball

1st Team: Easton Lewis

2nd Team: Randy Collins

Special Mention: Donovan Collins

Sportsmanship: Davey Berner

Wrestling

2nd Team: Cyle Wells, Alex Mills

Bowling

1st Team: Alaina Collins

2nd Team: Hannah Suver, Emma Wurts

Special Mention: Audrey Wurts

Sportsmanhip: Audrey Wurts, Caleb Gansheimer

Swimming

2nd Team: Michelle Murray 100yd Free

Sportsmanship: Mackenzie Drews, Logan Back

Fall – Football

1st Team: Davey Berner, AJ Betleyoun, Calin Jarrell, Tommy Rowe, Gavin Wasson

2nd Team: Chase Mansell, Hunter Minton, Hayden Palmer, Cyle Wells

Special Mention: Jaden Macik

Sportsmanship: Josh Watson

Cross Country

1st Team: Ethan Adams, Garrett Gemmaka, Kylee Mastin

2nd Team: Gena Diller, Gracie Perkins, Jaci Rife

Special Mention: Laine Adams, Mackenzie Pauley, Deb VanWorth

Sportsmanship: Adam Hoover, Madison Leathley

Girls Soccer

1st Team: Bridget Harris, Katlin Sannning, Taylor Sisco

2nd Team: Carrie Adams, Mae Mastin, Haley Yeary

Special Mention: Katie Rawlins

Sportsmanship: Kiersten Goenner

Boys Soccer

1st Team: Enrique Ruiz, Kenyon Runner

2nd Team: Humberto Arevalo, Ronnie Boling

Special Mention: Stephen Mattingly

Sportsmanship: Elijah Hall

Volleyball

1st Team: Ava Ehlinger

2nd Team: Mackenzie Drews, Jillian Williams

Special Mention: Zoe Dean

Sportsmanship: Macy Berner

Tennis

1st Team and Player of the Year: Ashley Fite

2nd Team: Ady Beel, Kayla Bush

Special Mention: Shelby Stacy

Sportsmanship: Sydney Maxwell

Girls Golf

1st Team: Julia Randenburg

2nd Team: Corinne Thomas, Lyndsey Back

Sportsmanship: Estella Bucio

Boys Golf

1st Team: Drew Sarihan

Special Mention: Pierce Grimpe

Sportsmanship: Pierce Grimpe